دوشنبه 4 تير 1403
امروز :

مخلوط کوهی بستانو


شرکت پرشیا معادن جنوب

مخلوط کوهی بستانو

محدوده مورد مطالعه در جنوب استان هرمزگان و در 40 کیلومتری بندرعباس در مسیر جاده گچین–بندرعباس واقع شده است و از توابع بندرعباس محسوب می شود. نزدیک ترین روستا به محدوده مورد نظر روستای بوستانو می باشد که در 5 کیلومتری معدن قرار دارد. گنبد نمکی گچین درجنوب محدوده ثبتی واقع شده است.
ماده معدنی اصلی در این محدوده مخلوط کوهی می باشد. پروانه اکتشاف معدن از طرف سازمان صنایع و معادن استان هرمزگان صادر گردیده است و در حال حاضر سیکل اداری جهت صدور گواهی کشف معدن در حال پیگیری می باشد و در آینده نزدیک گواهی کشف محدوده مخلوط کوهی بوستانو صادر می گردد.
با توجه به گستردگی پروژه¬های عمرانی مانند، پل سازی، ساختمان سازی، ساخت بتن و راهسازی در استان هرمزگان استحصال این ماده معدنی قابل توجیه می باشد .از نظر بررسی کیفی مخلوط کوهی بوستانو دارای کیفیت خوب  از نظر دانه بندی می باشد که این پارامتر باعث ارزشمندتر شدن این ماده معدنی می گردد

درباره ما

شرکت فنی مهندسی پرشیا معادن جنوب در تاریخ 87/6/6 با کادری مجرب و دوره دیده در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی و انجام امور معدنی تاسیس گردید.

هدف از اين تشكل ، ارائه خدمات فني مهندسي در طيف وسيع مشاوره تا اجرا می باشد.

شرکت مذکور  علاوه بر ارائه خدمات فنی و مهندسی، دارای 9 معدن در سطح استان هرمزگان می باشد که از این تعداد، 3 معدن دارای پروانه اکتشاف ، 1 معدن دارای گواهی کشف وتعداد 5 معدن دارای پروانه بهره برداری می باشد که در آینده نزدیک تمامی این معدن به بهره برداری کامل خواهند رسید


اطلاعات تماس

شرکت پرشیا معادن جنوب

دفتر شرکت: بندرعباس، چهار راه دانشگاه، نبش ضلع شرقی، ساختمان آرمی، طبقه چهارم،واحد10

تلفکس: 33682798-076  

موبایل: 09171611311

پست الکترونیک:

فرم تماس با ما